Zabiegi


Zabiegi na kręgosłup - chiropraktyka PDF Drukuj Email

Zabiegi na kręgosłupie - Są mało inwazyjne, przynoszą ulgę i szybko stawiają na nogi. Dzięki nim w wielu przypadkach można uniknąć klasycznej operacji. Niestety, takie zabiegi wykonuje się tylko w nielicznych ośrodkach w Polsce.

Ból kręgosłupa stał się zmorą naszych czasów. Zgodnie z badaniami, co czwarta osoba zmaga się z nim niemal codziennie. Dotyczy to nie tylko osób starszych i w średnim wieku, ale również młodzieży. Lista dolegliwości spowodowanych problemami z kręgosłupem jest bardzo długa. Ból karku, krzyża albo powtarzający się przez długi czas ból innej, odległej od kręgosłupa części ciała, migrena i zawroty głowy, mrowienie lub drętwienie palców u rąk i stóp potrafią wytrącić z normalnego życia.

Więcej…
 
Masaż leczniczy GUA-SHA PDF Drukuj Email

Masaż GUA ? SHA ? jest to chiński masaż leczniczy, stosowany w terapii wielu chorób i dolegliwości,  wykonywany płytką z rogu bawolego, odblokowujący zastoje, przywracający harmonię organizmu, wspomagający krążenie i wspomagający usuwanie zaburzeń różnego rodzaju.

Pod względem zakresu i siły oddziaływania jest to metoda porównywana z akupunkturą, jednak dużo bezpieczniejsza. Podobnie jak akupunktura i bańki działają na meridiany w punktach akupunkturowych, GUA-SHA powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i zmniejsza(likwiduje opuchlizny) Wyciąga z organizmu zatrucia, poprawia krążenie oraz likwiduje skrzepy. GUA-SHA oczyszcza, oraz wzmacnia organizm,

Więcej…
 
Masaż mięśniowo-powięziowy PDF Drukuj Email

Masaż głęboki - mięśniowo-powięziowy (punktów powięziowo-spustowych)

Teoria masażu mięśniowo-powięziowego nazywanego również głębokim, propagowana przez autorów takich jak Art Riggs, ewoluowała wzbogacając światowe dziedzictwo terapii tkanek miękkich. Metoda polegająca na zrozumieniu warstwowej budowy ciała oraz możliwościach pracy z warstwami tkanek cieszy się rosnącą popularnością wśród fizjoterapeutów, osteopatów i masażystów na całym świecie.

Więcej…
 
Masaż relaksacyjny PDF Drukuj Email

Masaż relaksacyjny  

Masaż relaksacyjny to bardzo skuteczne lekarstwo na chandrę, stres, depresję i wszelkiego rodzaju nerwice. Masaż relaksacyjny pobudza układ mięśniowy i układ krążenia, przyspiesza przemianę materii oraz oddziałuje na układ nerwowy, podnoszą naszą chęć do życia, likwidując ujemne efekty stresu...

  

Więcej…
 


Szukaj na stronie

Jak dojechać

Nasi Partnerzy